Hakkımızda

 

Rafevi, modüler mobilya alanında üretim faaliyetlerini sürdüren Tamada Mobilya tarafından zarif ve yenilikçi tasarımlarla dikkat çekmeyi amaçlayan tasarım odaklı bir mobilya markası olarak kurulmuştur. Rafevi, Tamada markasıyla ortak bir "liderlik" misyonuna sahiptir ve özellikle de tamamlayıcı mobilyalar kategorisinde lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Rafevi sahip olduğu tasarım gücüyle pazarda trendleri takip eden değil trendleri belirleyen bir çizgide olacaktır.

Rafevi markasının kullanıcılarıyla olan ilişkisi ve ürüne bakış açısı oldukça farklıdır. Rafevi, tasarladığı her ürünü kullanıcısını mutlu edebilecek küçük ama önemli bahaneler olarak görmektedir. Rafevi stüdyolarında tutkuyla tasarlanan her ürünün kullanıcıda mutluluk verici deneyimler oluşturması amaçlanmaktadır.

Rafevi, kullanıcısıyla daima güçlü duygusal bağları olan bir marka olmayı benimsemiştir ve kullanıcısıyla asla sıradan bir müşteri-satıcı ilişkisinde olmayacaktır. Bir Rafevi kullanıcısının yüzünde oluşturacağımız ufak tebessümler bizim için en büyük motivasyon kaynağı olacaktır.

Rafevi, kullanıcısına kendisini özel hissettirecek ayrıcalıklı ürünler tasarlamaktadır. Bu ayrıcalığa ise yalnızca küçük bir kesimin değil çok daha ulaşılabilir fiyatlardan sunduğumuz ürünlerle daha fazla insanın sahip olmasını amaçlamaktadır.

Günden güne artan ürün çeşitliliğimiz ve tasarımlarımızla sizleri mutlu etmek dileğiyle...

Rafevi

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR