Yüz Koruyucu Siperlik - Ücretsiz Talep Et

Stok Miktarı : -734

Maalesef ilk parti göndereceğimiz 1200 siperlik için taleplerimiz doldu, ama üretimimiz devam ediyor. En kısa zamanda stokları yenileyeceğiz.

Askıda siperlik kampanyasına bu sayfadan katkıda bulunabilirsiniz.

Hep birlikte mücadele ettiğimiz bu zorlu süreçte Rafevi olarak biz ne yapabiliriz dedik ve kendi geliştirdiğimiz Yüz Koruyucu Siperliği Arge Üretim Atölyemizde gönüllü olarak üretmeye başladık. Sadece bir kaç haftada 1000'in üzerinde siperlik dağıttık. Bunu bir iyilik hareketi haline getirmeye karar verdik ve "Askıda Siperlik" kampanyamızı başlattık.

Hedefimiz 3000 Siperlik

Eğer sağlık çalışanı ve yöneticisi iseniz ücret ödemeden sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sağlık kuruluşunuzun adresini girmek.

Siperlikler 6'lı paketler halinde gönderilecektir, yani bir adet sipariş oluşturduğunuzda 6 adet siperlik gönderimi yapılacaktır.

Rafevi sizin yanınızda...

Fiyat sembolik olarak yazılmıştır. En son ödeme aşamasında EFT/Havale sekmesi altından "Askıda siperlik" kutucuğunu seçerek ödeme yapmadan siparişi tamamlayabilirsiniz.

Bu ilan Ücretsiz talep oluşturmak içindir.

Hediye etmek için tıklayın.

  • Sıvı kimyasal maddeler, tükürük sıçramaları, metal parça sıçralamarı, laboratuvarlarda ve hastanelerde göz ve yüzü korumak için kullanılır.
  • 23x49cm ebatında vizörle imal edilmiştir.
  • Alkolle dezenfekte edilebilir.
  • Rahat, hafif ve arkadan lastikle kafaya göre ayarlanabilmektedir.
  • Demonte olarak gönderilmektedir,
Kullanım Alanları:  Klinik ve muayenelerde enjeksiyon, kalabalık iş yerlerinde, laboratuvarlarda kişisel hijyen korumada ve sürdürmede kullanılır.
 
Sağlanan Malzeme:  6 Takım Demonte Yüz Koruyucu Siperlik

Benzer Ürünler